Čas na serveru 14:45:34

Josef Rataj
Mona Číča

Id: 444602

Mona Číča

  •  / Mona Číča / Josef Rataj
  •  / Mona Číča / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2323x

Vyvolávací cena:
9 500

140 000

Příhozy: 79