Čas na serveru 09:36:00

Josef Rataj
Nevermind

Id: 508502

Nevermind

  •  / Nevermind / Josef Rataj
  •  / Nevermind / Josef Rataj
  •  / Nevermind / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 150 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, po

zobrazeno: 854x

Vyvolávací cena:
13 000

48 000

2024,06-1,25,21,20,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu