Čas na serveru 03:15:05

Josef Rataj
Nevermind

Id: 508502

Nevermind

  •  / Nevermind / Josef Rataj
  •  / Nevermind / Josef Rataj
  •  / Nevermind / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 150 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

zobrazeno: 3098x

Vyvolávací cena:
13 000

105 000

Příhozy: 62