Čas na serveru 17:32:39

Josef Rataj
Ray Charles

Id: 444601

Ray Charles

  •  / Ray Charles / Josef Rataj
  •  / Ray Charles / Josef Rataj
  •  / Ray Charles / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno fixované na desce, rozměr 120 x 110 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 2036x

Vyvolávací cena:
11 500

126 000

Příhozy: 78