Čas na serveru 20:43:16

Josef Rataj
Woman Amor

Id: 519502

Woman Amor

  •  / Woman Amor / Josef Rataj
  •  / Woman Amor / Josef Rataj
  •  / Woman Amor / Josef Rataj
  •  / Woman Amor / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 150 x 130 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

zobrazeno: 1009x

Vyvolávací cena:
13 000

130 000

Příhozy: 97