Čas na serveru 00:42:39

Josef Rataj
Woman Duck

Id: 519501

Woman Duck

  •  / Woman Duck / Josef Rataj
  •  / Woman Duck / Josef Rataj
  •  / Woman Duck / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/termochrom/plátno, rozměr 180 x 150 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno vpravo dole, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem, po

zobrazeno: 130x

Vyvolávací cena:
15 000

66 000

2024,09-1,10,21,22,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu