Čas na serveru 15:40:35

Josef Rataj
Zátopek

Id: 412101

Zátopek

  •  / Zátopek / Josef Rataj
  •  / Zátopek / Josef Rataj

kombinovaná technika, akryl/sprej/plátno, rozměr 145 x 145 cm, značeno na levé straně, nerámováno

zobrazeno: 4427x

Vyvolávací cena:

126 000

Příhozy: 87