Čas na serveru 08:04:31

Josef Reiner
Autor s přítelelm

Id: 108501

Autor s přítelelm

  •  / Autor s přítelelm / Josef Reiner

olej/plátno, rozměr 36 x 49,5 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2226x

Vyvolávací cena:

6.12.2017, 21:03:00

28.11.2017 19:58 3 500 Kč