Čas na serveru 12:26:07

Josef Rektor
Na procházce

Id: 82202

Na procházce

  •  / Na procházce / Josef Rektor

olej/karton, rozměr 25,5 x 35 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, na zadní straně autorská razítka, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1403x

Vyvolávací cena:
800

800

11.7.2017, 20:00:00

11.7.2017 19:49 800 Kč