Čas na serveru 05:24:30

Josef Říha
Nuselské údolí

Id: 153701

Nuselské údolí

  •  / Nuselské údolí / Josef Říha

olej/plátno, rozměr 43 x 79 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

zobrazeno: 2549x

Vyvolávací cena:

3 200