Čas na serveru 16:03:01

Josef Rolenec
Praděd

Id: 178205

Praděd

  •  / Praděd / Josef Rolenec
  •  / Praděd / Josef Rolenec
  •  / Praděd / Josef Rolenec
  •  / Praděd / Josef Rolenec

malba/deska, rozměr 47 x 60 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno

zobrazeno: 897x

Vyvolávací cena:

1.4.2019, 19:32:00

25.3.2019 16:34 1 000 Kč