Čas na serveru 05:52:03

Josef Scheiwl
Dívka na cestě

Id: 333407

Dívka na cestě

  •  / Dívka na cestě / Josef Scheiwl

olej/plátno, rozměr 92 x 56 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, obraz lokálně znečištěn

zobrazeno: 3173x

Vyvolávací cena:
3 800