Čas na serveru 23:33:30

Josef Schlesinger
Mladí rybáři

Id: 177305

Mladí rybáři

  •  / Mladí rybáři / Josef Schlesinger

malba/papír/podlepeno kartonem, rozměr 48 x 34 cm, signováno vpravo nahoře s datací, ve spodní části papír prasklý, poškozený rám

zobrazeno: 872x

Vyvolávací cena:
1 200