Čas na serveru 10:03:58

Josef Schmitt
Před biografem Peklo

Id: 102702

Před biografem Peklo

  •  / Před biografem Peklo / Josef Schmitt

olej/plátno, rozměr 81 x 70 cm, signováno vlevo dole, datováno 1927, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 2115x

Vyvolávací cena:

24 000