Čas na serveru 22:52:29

Josef Schneiderka
Kytice

Id: 156411

Kytice

  •  / Kytice / Josef Schneiderka

olej/karton, rozměr 32 x 27 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, poškozený rám

zobrazeno: 900x

Vyvolávací cena:
800

2 300