Čas na serveru 04:42:27

Josef Schwemminger
Padlý strom

Id: 117406

Padlý strom

  •  / Padlý strom / Josef Schwemminger

olej/plátno, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole, obraz v minulosti restaurován, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 4335x

Vyvolávací cena:

11 500