Čas na serveru 11:01:08

Josef Šilhavý
Portrét dívky

Id: 24602

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Josef Šilhavý

olej/plátno/karton, ovál 68 x 55 cm, signováno vpravo dole,datováno 1920, zaskleno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2816x

Vyvolávací cena:

2 600