Čas na serveru 02:09:03

Josef Šilhavý
V lomu

Id: 205602

V lomu

  •  / V lomu / Josef Šilhavý
  •  / V lomu / Josef Šilhavý
  •  / V lomu / Josef Šilhavý

olej/plátno, rozměr 47 x 57 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 618x

Vyvolávací cena:

3 600