Čas na serveru 08:44:56

Josef Šíma
Abstraktní kompozice

Id: 327503

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Josef  Šíma

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 27,5 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, list v ploše lokálně poškozen, stav viz foto, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1849x

Vyvolávací cena:

14 500