Čas na serveru 22:39:43

Josef Šíma
Bez názvu

Id: 294405

Bez názvu

  •  / Bez názvu / Josef  Šíma
  •  / Bez názvu / Josef  Šíma
  •  / Bez názvu / Josef  Šíma
  •  / Bez názvu / Josef  Šíma

kombinovaná technika/kolorovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 20 cm, značeno vlevo dole, vpravo dole slepotiskové razítko, paspartováno, zaskleno rámováno

zobrazeno: 1423x

Vyvolávací cena:

21 111