Čas na serveru 02:45:48

Josef Šíma
Bílý krystal

Id: 1645

Bílý krystal

  •  / Bílý krystal / Josef  Šíma
  •  / Bílý krystal / Josef  Šíma

barevný dřevoryt/papír, velikost tisku 19,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původem příloha časopisu Život, původní stav

zobrazeno: 3784x

Vyvolávací cena:

7 000