Čas na serveru 20:38:43

Josef Šíma
Kompozice

Id: 313802

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr kresby 46,5 x 33,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, na zadní straně osobní korespondence

zobrazeno: 10528x

Vyvolávací cena:
12 000

127 000

Příhozy: 83