Čas na serveru 11:42:13

Josef Šíma
Kompozice

Id: 401301

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, na zadní straně věnování autorem

zobrazeno: 2597x

Vyvolávací cena:
10 500

57 800