Čas na serveru 02:22:14

Josef Šíma
Kompozice

Id: 35901

Kompozice

  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma
  •  / Kompozice / Josef  Šíma

lept/papír, velikost tisku 13,5 x 9 cm, signováno v tisku vpravo dole, datováno 64, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3039x

Vyvolávací cena:

7 505