Čas na serveru 22:58:40

Josef Šíma
Konvolut tří kusů

Id: 202240

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Josef  Šíma

barevné zinkografie/papír, rozměr každé ve výřezu cca 29 x 24 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

zobrazeno: 4853x

Vyvolávací cena:

51 000

Příhozy: 92