Čas na serveru 10:48:04

Josef Šíma
Krajina

Id: 231501

Krajina

  •  / Krajina / Josef  Šíma
  •  / Krajina / Josef  Šíma
  •  / Krajina / Josef  Šíma

olej/plátno, rozměr 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, stylově adjustováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Jaromíra Zeminy a písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra

zobrazeno: 9271x

Vyvolávací cena:
80 000

1 220 000

Příhozy: 105