Čas na serveru 22:29:58

Josef Šíma
Krajina

Id: 119101

Krajina

  •  / Krajina / Josef  Šíma
  •  / Krajina / Josef  Šíma
  •  / Krajina / Josef  Šíma

monotyp/papír, rozměr ve výřezu 27 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3458x

Vyvolávací cena:

62 000

Příhozy: 67