Čas na serveru 22:01:44

Josef Šíma
Krajina se stébly

Id: 103301

Krajina se stébly

  •  / Krajina se stébly / Josef  Šíma

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 26,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, paspartováno, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 9803x

Vyvolávací cena:
18 000

165 000

Příhozy: 49