Čas na serveru 08:50:26

Josef Šíma
Krystaly

Id: 377201

Krystaly

  •  / Krystaly / Josef  Šíma
  •  / Krystaly / Josef  Šíma
  •  / Krystaly / Josef  Šíma

olej/plátno/karton, rozměr 27,5 x 38 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra a písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové

zobrazeno: 5411x

Vyvolávací cena:
50 000

970 000

Příhozy: 111