Čas na serveru 09:44:01

Josef Šíma
MO

Id: 259701

MO

  •  / MO / Josef  Šíma
  •  / MO / Josef  Šíma
  •  / MO / Josef  Šíma
  •  / MO / Josef  Šíma

olej/plátno, rozměr 10,5 x 18 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku 50. léta, původem ze sbírky abstraktního malíře Jeana Ponse, přiložen písemný posudek PhDr. Karla Srpa, Ph.D., rámováno,po

zobrazeno: 13941x

Vyvolávací cena:
14 000

401 000

Účastníci: 21

Příhozy: 138