Čas na serveru 21:54:10

Josef Šíma
Peysage

Id: 276902

Peysage

  •  / Peysage / Josef  Šíma
  •  / Peysage / Josef  Šíma
  •  / Peysage / Josef  Šíma
  •  / Peysage / Josef  Šíma
  •  / Peysage / Josef  Šíma

kresba tuží/papír, rozměr kresby 10,8 x 14,4 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, výstavní razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 5774x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 60