Čas na serveru 18:43:03

Josef Šíma
PLAINE DE BRIE

Id: 42501

PLAINE DE BRIE

  •  / PLAINE DE BRIE / Josef  Šíma

kombinovaná technika/papír, velikost listu 32,5 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 60, paspartováno, zaskleno, autorsky rámováno, na zadní straně výstavní štítky; vystaveno v Galerii de Navarre Paříž (1992) pod číslem v katalogu 13 a v Galerii Di Meo Praží (1992) pod číslem v katalogu 16, zobrazeno v katalogu viz foto

zobrazeno: 3338x

Vyvolávací cena:
55 000

215 000

Příhozy: 57