Čas na serveru 04:13:40

Josef Šíma
Studie v Remeši

Id: 72001

Studie v Remeši

  •  / Studie v Remeši / Josef  Šíma

akvarel/olej/papír/plátno, rozměr 68 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, věnování, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, pochází ze soukromé francouzské sbírky, rozměr obrazu na štítku zadní strany počítán v palcích, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, CSc.

zobrazeno: 4908x

Vyvolávací cena:
50 000

340 000

Příhozy: 102