Čas na serveru 02:10:44

Josef Šíma
Svěcení a znesvěcení lásky

Id: 288003

Svěcení a znesvěcení lásky

  •  / Svěcení a znesvěcení lásky / Josef  Šíma

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 33 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, rok vzniku 1960, vystaveno v Galerii Moderna v roce 2019, paspartováno, zaskleno, rámováno,po

zobrazeno: 1470x

Vyvolávací cena:

26 000