Čas na serveru 20:57:18

Josef Šíma
U potoka

Id: 258703

U potoka

  •  / U potoka / Josef  Šíma
  •  / U potoka / Josef  Šíma
  •  / U potoka / Josef  Šíma

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 35,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na původním rámování, na zadní straně autorské věnování, zaskleno

zobrazeno: 6887x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 102