Čas na serveru 03:16:12

Josef Šíma
Ulice v Paříži

Id: 402901

Ulice v Paříži

  •  / Ulice v Paříži / Josef  Šíma

lept/papír, rozměr listu 60 x 47 cm, rozměr ve výřezu 39 x 30 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, v levém dolním rohu skvrna od vlhkosti, zvlněný papír

zobrazeno: 1472x

Vyvolávací cena:

48 000

Příhozy: 57