Čas na serveru 22:08:23

Josef Šíma
Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 1

Id: 296902

  •  / Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 1 / Josef  Šíma

litografie/papír, rozměr listu 38 x 28 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 4758x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 51