Čas na serveru 03:29:52

Josef Šíma
Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 2

Id: 296903

  •  / Z cyklu Svěcení a znesvěcení lásky 2 / Josef  Šíma

litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 24,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno

zobrazeno: 1457x

Vyvolávací cena:

21 000