Čas na serveru 21:39:38

Josef Šíma
Zrození

Id: 219601

Zrození

  •  / Zrození / Josef  Šíma
  •  / Zrození / Josef  Šíma
  •  / Zrození / Josef  Šíma
  •  / Zrození / Josef  Šíma

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 5728x

Vyvolávací cena:

18 000