Čas na serveru 09:55:19

Josef Soukup
Baška

Id: 13801

Baška

  •  / Baška / Josef Soukup
  •  / Baška / Josef Soukup
  •  / Baška / Josef Soukup

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 43 cm, signováno vpravo dole, datováno 38, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2611x

Vyvolávací cena:

27 000