Čas na serveru 06:38:00

Josef Soukup
Břízy

Id: 121006

Břízy

  •  / Břízy / Josef Soukup
  •  / Břízy / Josef Soukup
  •  / Břízy / Josef Soukup

olej/karton, rozměr 56 x 50 cm, signováno vlevo dole, kolem roku 1915, poškozený rám, obraz v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1709x

Vyvolávací cena: