Čas na serveru 07:23:06

Josef Soukup
Kapří rybník

Id: 101008

Kapří rybník

  •  / Kapří rybník / Josef Soukup

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 29 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobně poškozená malba

zobrazeno: 1691x

Vyvolávací cena:
500

9 500