Čas na serveru 00:55:44

Josef Soukup
Konvolut dvou kusů

Id: 13803

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Josef Soukup

1) Podzimní les, olej/lepenka, rozměr 21 x 25 cm, signováno vpravo dole, datováno 39, volně loženo, nerámováno, původní stav; 2) Potůček, kolorovaná kresba/lepenka, rozměr ve výřezu 14,5 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, popis Hostomice, paspartováno, volně loženo, původní stav

zobrazeno: 2812x

Vyvolávací cena:
1 200

2 100