Čas na serveru 15:16:28

Josef Soukup
Kosatce

Id: 350201

Kosatce

  •  / Kosatce / Josef Soukup
  •  / Kosatce / Josef Soukup
  •  / Kosatce / Josef Soukup
  •  / Kosatce / Josef Soukup

olej/plátno/karton, rozměr 69 x 53 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1001x

Vyvolávací cena:

10 500