Čas na serveru 09:26:27

Josef Soukup
Montmartre

Id: 22901

Montmartre

  •  / Montmartre / Josef Soukup
  •  / Montmartre / Josef Soukup
  •  / Montmartre / Josef Soukup

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 7605x

Vyvolávací cena:
2 800

12 900