Čas na serveru 18:18:17

Josef Soukup
Pod Brdy

Id: 181724

Pod Brdy

  •  / Pod Brdy / Josef Soukup
  •  / Pod Brdy / Josef Soukup
  •  / Pod Brdy / Josef Soukup

olej/lepenka, rozměr 24 x 32,5 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1239x

Vyvolávací cena:

2 200