Čas na serveru 19:57:25

Josef Soukup
Podzim v lese

Id: 166809

Podzim v lese

  •  / Podzim v lese / Josef Soukup

olej/plátno, rozměr 47 x 55 cm, signováno vlevo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2341x

Vyvolávací cena:

6 200