Čas na serveru 00:00:57

Josef Soukup
Roubenka

Id: 102503

Roubenka

  •  / Roubenka / Josef Soukup
  •  / Roubenka / Josef Soukup
  •  / Roubenka / Josef Soukup

olej/sololit, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2570x

Vyvolávací cena:
1 100

10 500