Čas na serveru 14:39:03

Josef Soukup
U rybníka

Id: 778

U rybníka

  •  / U rybníka / Josef Soukup
  •  / U rybníka / Josef Soukup
  •  / U rybníka / Josef Soukup

olej/karton, rozměr 24,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole Jos Soukup, datováno 42, nutno čistit, na obrazu drobná zašpinění, na rámu oděrky, původní stav viz foto

zobrazeno: 2929x

Vyvolávací cena: