Čas na serveru 10:33:03

Josef Soukup
Za kůlnou

Id: 102504

Za kůlnou

  •  / Za kůlnou / Josef Soukup
  •  / Za kůlnou / Josef Soukup
  •  / Za kůlnou / Josef Soukup

olej/sololit, rozměr 25,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 43, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1771x

Vyvolávací cena:
1 100

10 500