Čas na serveru 12:42:54

Josef Soukup
Zimní les

Id: 18730

Zimní les

  •  / Zimní les / Josef Soukup
  •  / Zimní les / Josef Soukup
  •  / Zimní les / Josef Soukup

olej/plátno/karton, rozměr 20,5 x 25 cm, signováno vlevo dole, datováno, obraz i rám v původním stavu

zobrazeno: 2274x

Vyvolávací cena:

1 800